Idźcie w góry,
sprowadźcie drewno,
budujcie ten dom,
a upodobam go sobie

(Ag 1,8)

Nasi Goście:

Mateusz Mate.O Otremba

kompozytor, autor tekstów, wokalista, fotograf. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie” (1997). Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów m.in. „Jesteś dobry dla mnie” (2002), „Zapominam siebie” (2006), Mate.O Akustyczny i Przyjaciele „Usiądź przy mnie” DC&DVD (2012)„Pieśni Naszych Ojców” (2016), „Król wszechświatów” (2017). Jest również znany z wieloletniej współpracy jako wokalista i autor piosenek z zespołami: TGD oraz New life’m. Współpracował z wybitnymi artystami jak: Natalia Niemen, Daria Zawiałow, Igor Herbut, Kamil Bednarek, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Piotr Wojtasik, Mieczysław Szcześniak, Jan Smoczyński. Jako Dyrektor Artystyczny współtworzy Betlejem w Polsce od 2017 roku.

JUŻ WKRÓTCE PRZEDSTAWIMY KOLEJNYCH GOŚCI

Bądźmy w kontakcie

W nadchodzących tygodniach uruchomimy zapisy i opublikujemy więcej szczegółów dotyczących wydarzenia. Zostaw nam swój adres email, żebyśmy mogli Cię o tym poinformować.
* indicates required

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o inicjatywach podejmowanych przez Projekt Przebudzenie za pośrednictwem:


Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie klikając w link znajdujący się w stopce naszych wiadomości.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Zapisując się na listę subskrybentów akceptujesz że informacje zostaną przekazane do Mailchimp w celu przetwarzania. Dowiedz się więcej o polityce prywatności Mailchimp.