Idźcie w góry,
sprowadźcie drewno,
budujcie ten dom,
a upodobam go sobie

(Ag 1,8)

Zapraszamy na drugą edycję Szkolenia Modlitwy Uwielbienia

Co nas czeka w tym roku?
• Porywające konferencje
• Wspaniali Mówcy
• Niekonwencjonalne warsztaty
• Przestrzeń do wspólnej modlitwy pełna Bożej Chwały
• Serdeczne i inspirujące rozmowy
• Wyposażające spotkania z doświadczonymi muzykami i liderami uwielbienia

Jeżeli służysz modlitwą uwielbienia w swojej wspólnocie
Jeżeli chciałbyś rozwijać się w oddawaniu Bogu Chwały
Jeżeli chciałbyś poznać liderów uwielbienia z całej Polski
Jeżeli chciałbyś doświadczyć spotkania z Żywym, Kochającym Bogiem

Zapraszamy Cię – spędźmy ten czas wspólnie!

Kiedy modliliśmy się o temat, który będzie przewodził nam w tym roku, Duch Święty ożywił dla nas słowo z Księgi Aggeusza:

„Idźcie w góry,
sprowadźcie drewno,
budujcie ten dom,
a upodobam go sobie.”
(Ag 1,8)

Chodźmy zatem w góry, ze śpiewem, grą i tańcem pełnym chwały i dziękczynienia. Nabierzmy sił, nabierzmy inspiracji, która pochodzi Z GÓRY!

Zobacz zapowiedź Zbuduj Mi Dom 2020

Liderów zapraszamy również

na szkolenie dla liderów

JESIEŃ 2020

Nasi Goście:

Mateusz Mate.O Otremba

kompozytor, autor tekstów, wokalista, fotograf. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie” (1997). Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów m.in. „Jesteś dobry dla mnie” (2002), „Zapominam siebie” (2006), Mate.O Akustyczny i Przyjaciele „Usiądź przy mnie” DC&DVD (2012)„Pieśni Naszych Ojców” (2016), „Król wszechświatów” (2017). Jest również znany z wieloletniej współpracy jako wokalista i autor piosenek z zespołami: TGD oraz New life’m. Współpracował z wybitnymi artystami jak: Natalia Niemen, Daria Zawiałow, Igor Herbut, Kamil Bednarek, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Piotr Wojtasik, Mieczysław Szcześniak, Jan Smoczyński. Jako Dyrektor Artystyczny współtworzy Betlejem w Polsce od 2017 roku.

Marta Miłuńska

Wokalistka, lider i założycielka zespołu Projekt Przebudzenie.
Od 2004 roku jako lider prowadzi modlitwę uwielbienia, warsztaty wokalne, warsztaty uwielbienia w różnych miastach w Polsce. Jej wizją jest uwielbienie pełne pasji dla Boga, skupione na żywym podążaniu za Nim, pokorne w relacji z kościołem. Związana z nauczaniem Ulfa Ekmana, pełnego wiary w Bożą obecność w życiu każdego wierzącego.
Absolwentka Szkoły Biblijne w Szwecji.
Razem z mężem prowadzi katolicką charyzmatyczną wspólnotę Bet Lehem. Na co dzień Dyrektor Chrześcijańskiej Szkoły i Przedszkola Daniel, psychoterapeuta, żona cudownego Historyka i mama trzech małych Uczniów Chrystusa.

Dorota Herok

Od 18 lat zajmuje się uwielbieniem i modlitwą tańcem oraz tańcem izraelskim. Jej główny przekaz to intymność z Bogiem oraz prorocze uwielbienie za pomocą tańca, ruchu, używając flag i biblijnego znaczenia kolorów. Prowadziła wiele projektów tanecznych, nauczała na temat tańca uwielbienia, oraz prowadziła taniec i warsztaty na różnych konferencjach szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w wielu miejscach w Polsce i za granicą ( m.inn. Izrael, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Czechy, Słowacja). Prowadziła tańce uwielbienia z flagami podczas Spotkań Młodych LEDNICA, Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a także koncertu „Bóg liczy na Ciebie! ŚDM. JESTEŚMY RAZEM!” nagrywanego przez TVP.1 Współpracowała m.in. z zespołem TGD. i„Misją 22:22”.

Maria Kastyak

Założycielka i liderka wspólnoty „Dom w Ramionach Ojca” w Warszawie. Absolwentka filmoznawstwa UJ, w latach 2009-2015 pracowała w telewizji i przy produkcjach filmowych. Obecnie prowadzi chrześcijańską fundację „Back Home”.
Zafascynowana Pięknem natury i sztuki, w którym odkrywa twórczość i charakter Boga. Pasje malarskie rozwijała w Szkole Ikon, a później na Akademii Sztuk Pięknych. Bliski jest jej temat uwielbienia i prorokowania przez sztukę.
#LoveInAction #MiłośćwDziałaniu

o. Radosław Rafał MSF

Jest kapłanem ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny – posługuje jako rekolekcjonista i psycholog.
Pracuje w Centrum Formacji Świętorodzinnej Misjonarzy Świętej Rodziny w Bąblinie, który prowadzi specjalistyczną działalność adresowaną szczególnie do małżeństw i rodzin. Ks. Radosław pełni funkcję Referenta Duszpasterstwa Rodzin i duszpasterza wspólnoty „Poznanie Jezusa”. Jest także zaangażowany w Odnowę Charyzmatyczną.
Szczególnym charyzmatem ks. Radosława jest głoszenie Słowa Bożego i posługa uzdrowienia wewnętrznego.

Aleksandra Kisiel

absolwentka Państwowego Liceum Plastycznego w Krakowie, obecnie studentka na Wydziale Malarstwa oraz Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Przez kilka lat prowadziła zespół odpowiedzialny za część artystyczną uwielbienia, organizując warsztaty, formację i spotkania przygotowujące twórców do samodzielnej pracy i wykorzystywania mediów artystycznych do wyrażania głębszych treści, nawiązując i dążąc do idei „dzieła totalnego” – Gesamtkunstwerk.

Informacje organizacyjne:

Termin szkolenia

JESIEŃ 2020

Miejsce

Kościół dolny w Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego, al. Komisji Edukacji Narodowej 101, 02-777 Warszawa

Co będzie Ci potrzebne

Zachęcamy do wzięcia sportowych strojów i butów na warsztaty z tańca.
Na pewno przyda Ci się notatnik, Biblia i coś do pisania.

Obiady

Istnieje możliwość zamówienia obiadu cateringowego w czasie konferencji (należy zaznaczyć właściwą opcję przy zapisie). Koszt obiadu to 20zł. Dookoła miejsca konferencji znajduje się również wiele punktów gastronomicznych z których można skorzystać.

Cena biletów i płatności

dorośli: 150 zł
osoby do 21 roku życia: 80 zł

Potwierdzeniem rejestracji jest dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł w ciągu tygodnia od rejestracji.
Uprzejmie informujemy, że zaliczka jest bezzwrotna.

Pozostałą część kwoty będziemy przyjmować w gotówce w dniu konferencji. W miarę możliwości prosimy o przyniesienie odliczonej kwoty.

Wpłaty należy dokonywać na konto
Stowarzyszenie Bet Lehem
88 1140 2004 0000 3402 7961 5827
tytuł: „Konferencja zbuduj mi dom [imię i nazwisko]”

Plan szkolenia

SOBOTA

8:00 Rejestracja
9:00 Sesja
9:30 Modlitwa uwielbienia
10:00 Warsztat w podziale na grupy
11:30 Przerwa
12:00 Wspólny warsztat
13:00 Obiad
14:00 Sesja
14:30 Warsztat w podziale na grupy
16:00 Przerwa
16:30 Sesja
17:30 Wspólny warsztat
18:30 Przerwa techniczna
19:00 Msza bez krzeseł
21:00 Czas modlitwy proroczej i wstawienniczej
22:00 Koniec

Rekomendacja na szkolenie dla liderów

Jeśli zdecydujesz się zapisać również na szkolenie dla liderów, poprosimy Cię o przesłanie rekomendacji. Zachęcamy do skorzystania ze wzoru, który przygotowaliśmy:

pobierz wzór rekomendacji

Organizatorzy:

Partnerzy: