Idźcie w góry,
sprowadźcie drewno,
budujcie ten dom,
a upodobam go sobie

(Ag 1,8)

Zapraszamy na drugą edycję Szkolenia Modlitwy Uwielbienia

Co wydarzy się na konferencji online?

Ze względu na epidemię COVID 19 nie możemy zorganizować stacjonarnego spotkania. Mimo to wiemy, że Duch Święty działa poza czasem, poza lokalizacjami – nie ma dla NIEGO ograniczeń! Chwała naszemu Bogu!

Zapraszamy Cię ze wszystkich stron Polski i świata, żebyś wziął udział w pełnym uwielbienia onlinowym wydarzeniu.
W planie:
• głębokie, formujące konferencje
• mądrzy, doświadczeni mówcy
• niekonwencjonalne warsztaty
• przestrzeń do wspólnej modlitwy pełnej Bożej Chwały
• inspirujące spotkania na ZOOM z ludźmi

Jeżeli służysz modlitwą uwielbienia w swojej wspólnocie
Jeżeli chciałbyś rozwijać się w oddawaniu Bogu Chwały
Jeżeli chciałbyś poznać liderów uwielbienia z całej Polski
Jeżeli chciałbyś doświadczyć spotkania z Żywym, Kochającym Bogiem

Zapraszamy Cię – spędźmy ten czas wspólnie!

Kiedy modliliśmy się o temat, który będzie przewodził nam w tym roku, Duch Święty ożywił dla nas słowo z Księgi Aggeusza

„Idźcie w góry,
sprowadźcie drewno,
budujcie ten dom,
a upodobam go sobie.”
(Ag 1,8)

Chodźmy zatem w góry, ze śpiewem, grą i tańcem pełnym chwały i dziękczynienia. Nabierzmy sił, nabierzmy inspiracji, która pochodzi Z GÓRY!

Zobacz zapowiedź Zbuduj Mi Dom 2020

Nasi Goście:

Michał Król

Młody kompozytor, producent, wokalista i gitarzysta. Komponuje od 15-ego roku życia. W 2011 roku przebywał w Australii, inspirując się takimi zespołami jak Hillsong United czy Planetshakers. Zdobył „Certificate IV of Ministry” w Hillsong International Leadership College na kierunku “Muzyka Uwielbienia”.W 2013 roku Michał wydał swój debiutancki album “Twój Majestat”, którego tytułowa piosenka gościła wysoko na listach przebojów Radia Maryja przez wiele tygodni. Obecnie utwory Michała goszczą na antenach większości chrześcijańskich rozgłośni radiowych w Polsce, a jego teledyski emitowane w telewizjach chrześcijańskich jak Opoka i Trwam. Kolejne albumy to „Bohater Nieba” i „AKU ELE”, które są odświeżeniem Michała muzyki. Michał z zespołem przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, grając od kilkudziesięcioosobowych kameralnych koncertów przez występy dla wielotysięcznej widowni.

Prywatnie: wraz z żoną Melanią i synem Nikodemem mieszkają w Gdańsku gdzie prowadzą uwielbienie w lokalnej wspólnocie.

Marta Miłuńska

Wokalistka, lider i założycielka zespołu Projekt Przebudzenie.
Od 2004 roku jako lider prowadzi modlitwę uwielbienia, warsztaty wokalne, warsztaty uwielbienia w różnych miastach w Polsce. Jej wizją jest uwielbienie pełne pasji dla Boga, skupione na żywym podążaniu za Nim, pokorne w relacji z kościołem. Związana z nauczaniem Ulfa Ekmana, pełnego wiary w Bożą obecność w życiu każdego wierzącego.
Absolwentka Szkoły Biblijne w Szwecji.
Razem z mężem prowadzi katolicką charyzmatyczną wspólnotę Bet Lehem. Na co dzień Dyrektor Chrześcijańskiej Szkoły i Przedszkola Daniel, psychoterapeuta, żona cudownego Historyka i mama trzech małych Uczniów Chrystusa.

Dorota Herok

Od 18 lat zajmuje się uwielbieniem i modlitwą tańcem oraz tańcem izraelskim. Jej główny przekaz to intymność z Bogiem oraz prorocze uwielbienie za pomocą tańca, ruchu, używając flag i biblijnego znaczenia kolorów. Prowadziła wiele projektów tanecznych, nauczała na temat tańca uwielbienia, oraz prowadziła taniec i warsztaty na różnych konferencjach szkołach uwielbienia, w domach modlitwy w wielu miejscach w Polsce i za granicą ( m.inn. Izrael, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Czechy, Słowacja). Prowadziła tańce uwielbienia z flagami podczas Spotkań Młodych LEDNICA, Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a także koncertu „Bóg liczy na Ciebie! ŚDM. JESTEŚMY RAZEM!” nagrywanego przez TVP.1 Współpracowała m.in. z zespołem TGD. i„Misją 22:22”.

Dorota Wolska

Urodzona we Wrocławiu. Od 23 lat żona oraz mama 3 dzieci. Od ponad 25 lat lider uwielbienia. Autorka wielu pieśni w języku polskim. Minn; „Jaspis”, „Panie Polska patrzy w Twą twarz”, „Bóg wywyższył Ciebie”, „Przychodzę przed Twój Tron”, „Szata”. Nagrała dwie płyty. Szykuje się do nagrania kolejnej. Napisała książkę – codzienne rozważania o życiu Dawida. Z zawodu grafik. Tworzy kampanie reklamowe, projektuje koszulki z twarzą Boga Nadziei. Od około 12 lat współtworzy miejsce nieustannej modlitwy w Warszawie oraz współorganizuje coroczne wydarzenie 24/7 Serce Dawida.

Maria Kastyak

Założycielka i liderka wspólnoty „Dom w Ramionach Ojca” w Warszawie. Absolwentka filmoznawstwa UJ, w latach 2009-2015 pracowała w telewizji i przy produkcjach filmowych. Obecnie prowadzi chrześcijańską fundację „Back Home”.
Zafascynowana Pięknem natury i sztuki, w którym odkrywa twórczość i charakter Boga. Pasje malarskie rozwijała w Szkole Ikon, a później na Akademii Sztuk Pięknych. Bliski jest jej temat uwielbienia i prorokowania przez sztukę.
#LoveInAction #MiłośćwDziałaniu

o. Radosław Rafał MSF

Jest kapłanem ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny – posługuje jako rekolekcjonista i psycholog.
Pracuje w Centrum Formacji Świętorodzinnej Misjonarzy Świętej Rodziny w Bąblinie, który prowadzi specjalistyczną działalność adresowaną szczególnie do małżeństw i rodzin. Ks. Radosław pełni funkcję Referenta Duszpasterstwa Rodzin i duszpasterza wspólnoty „Poznanie Jezusa”. Jest także zaangażowany w Odnowę Charyzmatyczną.
Szczególnym charyzmatem ks. Radosława jest głoszenie Słowa Bożego i posługa uzdrowienia wewnętrznego.

Maja Sowińska

Niezwykła, pełna głębi liderka uwielbienia. Mówi sama o sobie, że jest czcicielem Boga poprzez tworzenie muzyki dla Jego chwały. Dotychczas wydała dwa albumu uwielbienia „Bojaźń/Pośród róż” oraz „Odezwę”. Komponuję dźwięki i słowa oraz spontaniczne medytacje modlitewne oparte na bazie muzycznej. Tworzy także teksty i artykuły o tematyce duchowej (dział „Na werandzie” na stronie sowinsky.pl).Z wykształcenia judaista, z usposobienia artysta. Jej pasją jest pisanie. Jest żoną Krzysia, z którym prowadzi fundację „SOWINSKY”, jest mamą Róży i Jazona.

Informacje organizacyjne:

Termin szkolenia

28.11.2020

Miejsce

Konferencja odbywa się całkowicie ONLINE

Co będzie Ci potrzebne

Konferencja odbędzie się na dwóch kanałach:
– sesje wykładowe odbędą się na YouTube: link zostanie przesłany dzień przed konferencją
– warsztaty oraz sesje pytań i odpowiedzi odbędą się na ZOOM
Prosimy przed Zbuduj Mi Dom o zainstalowanie bezpłatnej aplikacji ZOOM na komputerze, telefonie lub tablecie i zapoznanie się z podstawowymi opcjami jej działania.

Osoby, które wybierają warsztat „Malowanie obrazów z nieba” prosimy, żeby zaopatrzyły się w farby, pędzle, podobrazie lub kartkę na której będą mogły malować, ponieważ warsztaty mają wymiar praktyczny.

Warsztaty

Podczas szkolenia odbędą się równolegle 4 warsztaty w aplikacji ZOOM. Link do każdego spotkania będzie wysłany mailowo do uczestników dzień przed konferencją. Można wybrać jedynie jeden z tematów

• „Malowanie obrazów z nieba”
PROWADZENIE: Maria Kastyak
Warsztat o sztukach plastycznych, jak Bóg porusza się w czasie modlitwy uwielbienia przez obrazy prorocze

• „Prorokowanie do serca: uzdrowienie wewnętrzne podczas uwielbienia”
PROWADZENIE: o. Radosław Rafał MSF
Warsztat o tym, jak proklamować uzdrowienie podczas modlitwy uwielbienia

• „Wstawiennictwo i prorokowanie przez taniec”
PROWADZENIE: Dorota Herok
Warsztat o tym jak modlić się wstawienniczo poprzez taniec, jak walczyć i prorokować

• „Pisanie piosenek usłyszanych w niebie”
PROWADZENIE: Dorota Wolska
Warsztat o pisaniu muzyki uwielbienia, nie od strony technicznej, a od strony duchowej

Cena biletów i płatności

80 zł (płatne najpóźniej na tydzień przed konferencją)

Wpłaty należy dokonywać na konto
Stowarzyszenie Bet Lehem
88 1140 2004 0000 3402 7961 5827
tytuł: „Konferencja zbuduj mi dom ONLINE [imię i nazwisko]”

Jeżeli ktoś rejestrował się na termin marcowy konferencji, który nie odbył się z powodu pandemii, opłata rejestracyjna 50zł wlicza się na poczet opłaty za konferencję ONLINE.

Plan szkolenia

9:00 Przywitanie i rozpoczęcie konferencji
9:30 Modlitwa uwielbienia – Projekt Przebudzenie

10:00 Sesja 1 – Michał Król
10:45 Przerwa
11:00 Sesja 2 – Michał Król
11:45 Przerwa
12:00 Sesja Q&A oraz modlitwa uwielbienia – Michał Król (na Zoom)
13:00 Przerwa obiadowa

14:30 Modlitwa uwielbienia – Maja Sowińska + Projekt Przebudzenie
15:00 Sesja 3 – Maja Sowińska
15:45 Przerwa
16:00 Sesja 4 – Marta Miłuńska
16:45 Przerwa techniczna
17:30 Zdalne warsztaty (na Zoom)
19:00 Przerwa
19:15 Modlitwa uwielbienia – Dorota Wolska + Projekt Przebudzenie
19:45 Koniec

Zapisy zostały zamknięte.